$126,500
- Land
- 1.03 Acres
- $122,816 per Acre
350 E Parkview Rd Unit 303, Wanship, UT 84017
350 E Parkview Rd Unit 303, Wanship, UT 84017$126,500
350 E Parkview Rd Unit 303, Wanship, UT 84017
350 E Parkview Rd Unit 303, Wanship, UT 84017$950,000
277 E Crestview Unit 193, Coalville, UT 84017
Camilla Granasen Homeworks Property Lab, LLC
$175,000
4105 S Mirror Lake Hwy Unit 5, Coalville, UT 84017
4105 S Mirror Lake Hwy Unit 5, Coalville, UT 84017$260,000
1920 W Elk Rd Unit 78, Coalville, UT 84017
1920 W Elk Rd Unit 78, Coalville, UT 84017$1,350,000
5961 Golf Club Link Unit 6, Park City, UT 84098
5961 Golf Club Link Unit 6, Park City, UT 84098$7,000,000
4792 Galts Gulch Unit 4, Park City, UT 84098
4792 Galts Gulch Unit 4, Park City, UT 84098$4,250,000
1802 Silver Sagebrush Dr Unit 29, Wanship, UT 84017
1802 Silver Sagebrush Dr Unit 29, Wanship, UT 84017$1,149,900
2029 W Tollgate Rd, Coalville, UT 84017
Stuart Young SweetUtahHomes.com, LLC
$825,500
1853 Pine Loop Rd, Coalville, UT 84017
Crystal Robinson Summit Sotheby's International Realty
$889,000
2627 S Bull Moose Dr, Wanship, UT 84017
2627 S Bull Moose Dr, Wanship, UT 84017$1,290,000
1598 W Arapaho Dr, Coalville, UT 84017
Pam Slaughter SimpliHOM
$799,000
1948 Moose Hollow, Coalville, UT 84017
Tracy Padgett Realtypath LLC
$800,000
159 Lewis View Way Unit LVS-2, Wanship, UT 84017
159 Lewis View Way Unit LVS-2, Wanship, UT 84017$1,650,000
5121 Golf Club Link Unit 20, Park City, UT 84098
5121 Golf Club Link Unit 20, Park City, UT 84098$1,575,000
29706 Old Lincoln Hwy, Wanship, UT 84017