$110,000
- Land
- 12.01 Acres
- $9,159 per Acre
9457 W Bright Sky Trail Unit 967, Williams, AZ 86046
9457 W Bright Sky Trail Unit 967, Williams, AZ 86046$110,000
9457 W Bright Sky Trail Unit 967, Williams, AZ 86046
9457 W Bright Sky Trail Unit 967, Williams, AZ 86046$53,900
2399 Pine Crest Dr, Happy Jack, AZ 86024
2399 Pine Crest Dr, Happy Jack, AZ 86024$111,000
17550 S Munds Ranch Rd Unit 343, Munds Park, AZ 86017
Chelsea Bivens-Evinger Call It Closed International Realty
$44,999
10636 Stone Lake Blvd Unit 567, Seligman, AZ 86337
10636 Stone Lake Blvd Unit 567, Seligman, AZ 86337$125,000
5752 N Hidden Ranch Rd, Valle, AZ 86046
5752 N Hidden Ranch Rd, Valle, AZ 86046$284,999
904 El Mirage St, Page, AZ 86040
Gracie Burton Burton Brokerage, Inc.
$275,000
4263 Canyon Loop, Flagstaff, AZ 86001
4263 Canyon Loop, Flagstaff, AZ 86001$1,565,000
2993 S Tourmaline Dr Unit 33, Flagstaff, AZ 86005
Jamie Wong RE/MAX Fine Properties
$89,000
4367 Sunset Ridge Dr, Blue Ridge, AZ 86024
4367 Sunset Ridge Dr, Blue Ridge, AZ 86024$99,999
10416 N Overlook Dr, Red Lake, AZ 86046
10416 N Overlook Dr, Red Lake, AZ 86046$189,000
0000 N 1st St Unit 18A & 18B, Flagstaff, AZ 86004
0000 N 1st St Unit 18A & 18B, Flagstaff, AZ 86004$635,000 New Construction
302 W Oak Ave Unit 3, Flagstaff, AZ 86001
Leslie Belsanti da Vinci Realty
$12,500
3695 S Eva Dr, Valle, AZ 86046
3695 S Eva Dr, Valle, AZ 86046$575,000
405 Cactus Wren Rd, Fredonia, AZ 86022
Alex Rodriguez Distinction Real Estate
$18,900
908 E Deerlick Trail, Williams, AZ 86046
908 E Deerlick Trail, Williams, AZ 86046$4,900