$899,000
$898K PRICE INCREASE
- Land
- 2.78 Acres
- $323,964 per Acre
428D Harbor Rd, Cold Spring Harbor, NY 11724
428D Harbor Rd, Cold Spring Harbor, NY 11724$899,000
428D Harbor Rd, Cold Spring Harbor, NY 11724
428D Harbor Rd, Cold Spring Harbor, NY 11724