$135,000
- Land
- 1.02 Acres
- $132,743 per Acre
10704 Harvey Ranch Rd, College Station, TX 77845
10704 Harvey Ranch Rd, College Station, TX 77845$135,000
10704 Harvey Ranch Rd, College Station, TX 77845
10704 Harvey Ranch Rd, College Station, TX 77845$140,000
1500 Olympia Way Unit 28, College Station, TX 77840
Tamara Garza
Real Broker, LLC
(979) 341-6325
$159,900
1902 Dartmouth St Unit L-4, College Station, TX 77840
Jody Luckie
Treehouse Real Estate
(979) 364-5257
$197,000
1725 Harvey Mitchell Pkwy S Unit 2125, College Station, TX 77840
Amber Brown
White Label Realty
(979) 366-0111
$182,000
2303 W Creek Ln, College Station, TX 77845
Golnaz Apgar
NextHome Realty Solutions BCS
(979) 325-3933
$135,000
904 University Oaks Blvd Unit 118, College Station, TX 77840
Joan Bremner
Compass RE Texas, LLC - Memorial
(979) 612-2062
$195,000
517 Southwest Pkwy Unit 103, College Station, TX 77840
Jennifer Zweiacker Zweiacker & Associates
$183,000
1198 Jones Butler Rd Unit 2901, College Station, TX 77840
Mary Whitworth Keller Williams Realty Brazos Valley office
$189,900
1725 Harvey Mitchell Pkwy S Unit 1631, College Station, TX 77840
Kendra Hudson Hudson Team, The
$169,900
1904 Dartmouth Building I Unit 1 St Unit I1, College Station, TX 77840
Jamie Prejean CENTURY 21 Integra
$188,900
1725 Harvey Mitchell Pkwy S Unit 1625, College Station, TX 77840
Candice Lister Tower Realty Austin
$179,900
1725 Harvey Mitchell Pkwy S Unit 2233, College Station, TX 77840
Nick Cantrell Twelve Realty
$199,920
517 Southwest Pkwy Unit 302, College Station, TX 77840