$250,000
- Land
- 2.27 Acres
- $110,132 per Acre
731 22nd Ave NW, Rural Estates, FL 34120
731 22nd Ave NW, Rural Estates, FL 34120$250,000
731 22nd Ave NW, Rural Estates, FL 34120
731 22nd Ave NW, Rural Estates, FL 34120$279,000
130 N Collier Blvd Unit 6, Marco Island, FL 34145
Cynthia Timmerman Keller Williams Marco Realty
$269,900
55 Emerald Woods Dr Unit C9, Naples, FL 34108
Shirli McBurney Maxim LLC
$250,000
401 & 403 Collier Ave, Everglades City, FL 34139
401 & 403 Collier Ave, Everglades City, FL 34139$248,000
750 River Point Dr, Naples, FL 34102
Peggy Ritter Naples Boatslip Realty
$250,000
4 Plantation Pkwy, Everglades City, FL 34139
4 Plantation Pkwy, Everglades City, FL 34139$294,900
433 Riviera Blvd W, Naples, FL 34112
Rebecca Oros Realty One Group MVP
$219,000
5501 Rattlesnake Hamm Rd Unit 1301, Naples, FL 34113
Stefan Bolsen CoastalHaus Realty Inc
$259,900
765 Wiggins Lake Dr Unit 103, Naples, FL 34110
Kevin Bartlett Knowledge Base Real Estate
$229,999
1440 Green Valley Cir Unit 601, Naples, FL 34104
Perry James Keller Williams Realty Naples
$279,900
1494 Trafalgar Ln Unit C, Naples, FL 34116
Emily Prescott DomainRealty.com LLC
$269,900
6635 Huntington Lakes Cir Unit 202, Naples, FL 34119
Terry Carlson PREMIERE PLUS REALTY COMPANY
$298,000
1160 Sarah Jean Cir Unit 204, Naples, FL 34110
Jacquie Owens Premiere Plus Realty Company
$289,000
501 Lake Louise Cir Unit 203, Naples, FL 34110
Nick Bobzien Downing Frye Realty Inc.
$260,000
0 22nd St SE, Rural Estates, FL 34117
0 22nd St SE, Rural Estates, FL 34117$274,900