$32,000
- Land
- 1.5 Acres
- $21,333 per Acre
0 Club Dr, Collins, MS 39428
0 Club Dr, Collins, MS 39428$32,000
0 Club Dr, Collins, MS 39428
0 Club Dr, Collins, MS 39428$32,000
0 Club Dr Unit 144371, Collins, MS 39428
0 Club Dr Unit 144371, Collins, MS 39428$469,900
3492 U S 49, Collins, MS 39428
3492 U S 49, Collins, MS 39428$169,900
301 Salem Church Rd, Collins, MS 39428
Lisa Tingle
Lisa Tingle Realty LLC
(601) 539-9402
$449,900
2710 U S 49, Collins, MS 39428
Charles Dawe
Keller Williams
(601) 463-8728
$270,000
202 S 4th St, Collins, MS 39428
Chip Grenn
Coldwell Banker Don Nace, Inc.
(601) 674-9959
$215,000
0 William Warren Rd Unit 25384393, Collins, MS 39428
0 William Warren Rd Unit 25384393, Collins, MS 39428$39,900
1087 Leaf River Church Rd, Collins, MS 39428
1087 Leaf River Church Rd, Collins, MS 39428$95,000
0 Ethel Rd Unit 22819780, Collins, MS 39428
0 Ethel Rd Unit 22819780, Collins, MS 39428$34,400
15 Timber Lane Dr, Collins, MS 39428
15 Timber Lane Dr, Collins, MS 39428$332,900
389 Evergreen Church Rd, Seminary, MS 39479
Martha Patrick RE/MAX Real Estate Partners
$210,000
173 Providence Church Rd, Collins, MS 39428
Jamison Stokes Premier Living Realty, LLC
$2,300,000
53 Jones Chapel Rd, Collins, MS 39428
53 Jones Chapel Rd, Collins, MS 39428$49,800
00 S Fir Ave, Collins, MS 39428
00 S Fir Ave, Collins, MS 39428$699,000
20 Butler Ln, Collins, MS 39428
20 Butler Ln, Collins, MS 39428$155,000
103 Parks St, Collins, MS 39428
Kisha Welford Crye-Leike Pine Belt
$156,000
204 Yawn St, Collins, MS 39428
Dianne Speed Lisa Tingle Realty LLC