$12,250,000
- Land
- 2,504.93 Acres
- $4,890 per Acre
TBD N Us Highway 441, White Springs, FL 32096
TBD N Us Highway 441, White Springs, FL 32096$12,250,000
TBD N Us Highway 441, White Springs, FL 32096
TBD N Us Highway 441, White Springs, FL 32096$217,600
0 NW Hall of Fame Dr, Lake City, FL 32055
0 NW Hall of Fame Dr, Lake City, FL 32055$315,000
604 SW Phillips Cir, Lake City, FL 32024
Michael Streicher SWIFT CREEK REALTY
$135,000
TBD SW Fry Ave Unit B, Fort White, FL 32038
TBD SW Fry Ave Unit B, Fort White, FL 32038$35,000
0 Jordan St, Fort White, FL 32038
0 Jordan St, Fort White, FL 32038$290,000
316 SW Caboose Dr, Fort White, FL 32038
Chessie Flanders RE/MAX PROFESSIONALS
$299,000
1477 SE Inglewood Ave, Lake City, FL 32025
Evan Crapps DANIEL CRAPPS AGENCY, INC
$119,900
1250 SW Jafus Ave, Lake City, FL 32024
1250 SW Jafus Ave, Lake City, FL 32024$25,000
290 SW Marvin Burnett Rd, Lake City, FL 32025
290 SW Marvin Burnett Rd, Lake City, FL 32025$435,900
2879 SW Daisy Rd, Fort White, FL 32038
Lacie Lantroop UNITED COUNTRY DICKS REALTY
$73,900
182 SW Jupiter Glen, Lake City, FL 32024
James Slater Nature Coast Real Estate
$265,000
120 SE Arapahoe Ln, Lake City, FL 32025
Dylan Adams Marzucco Real Estate LLC
$374,900
3854 Florida 247, Lake City, FL 32025
Renee Tillman DANIEL CRAPPS AGENCY, INC
$120,000
189 NW Jordan Ct, Lake City, FL 32055
Sarah Burciaga DANIEL CRAPPS AGENCY, INC
$600,000
255 NW Serene Ct, Lake City, FL 32055
Gator Levings UNITED COUNTRY DICKS REALTY
Showing Results 561 - 575, Page 15 of 15