Comanche County OK Land & Home Lots for Sale
-
-
$150,000
- Land
121 Merry Circle Dr, Medicine Park, OK 73557
121 Merry Circle Dr, Medicine Park, OK 73557 -
$225,000
- Land
136 Merry Circle Dr, Medicine Park, OK 73557
136 Merry Circle Dr, Medicine Park, OK 73557 -
-
-
$32,000
- Land
- 1.5 Acres
- $21,333 per Acre
13487 Beechnut Ln, Fletcher, OK 73541
13487 Beechnut Ln, Fletcher, OK 73541 -
$15,000
- Land
- 9,395 Sq Ft
- $69,541 per Acre
908 SW 4th St, Lawton, OK 73501
908 SW 4th St, Lawton, OK 73501 -
$25,000
- Land
170 C St Unit 170 SW C Street, Faxon, OK 73540
170 C St Unit 170 SW C Street, Faxon, OK 73540 -
$40,000
- Land
202 Observation Rd, Medicine Park, OK 73557
202 Observation Rd, Medicine Park, OK 73557 -
-
$899,000
- Land
- 1.25 Acres
- $719,200 per Acre
230 E Lake Dr, Medicine Park, OK 73557
230 E Lake Dr, Medicine Park, OK 73557 -
$699,000
- Land
- 127 Acres
- $5,504 per Acre
127 SW Bishop Rd, Lawton, OK 73505
127 SW Bishop Rd, Lawton, OK 73505 -
$304,000
- Land
- 160 Acres
- $1,900 per Acre
SW Woodland Rd, Indiahoma, OK 73552
SW Woodland Rd, Indiahoma, OK 73552 -
$279,000
- Land
- 13.65 Acres
- $20,440 per Acre
Pecan Valley Orchard, Lawton, OK 73505
Pecan Valley Orchard, Lawton, OK 73505 -
-
$3,650,000
- Land
- 470.5 Acres
- $7,758 per Acre
000 NW Shroyer Rd, Lawton, OK 73507
000 NW Shroyer Rd, Lawton, OK 73507 -
$25,000
- Land
- 1.02 Acres
- $24,510 per Acre
31 SE Prairie View Ln, Geronimo, OK 73543
31 SE Prairie View Ln, Geronimo, OK 73543 -
-
-
$699,900
- Land
- 2.62 Acres
- $267,137 per Acre
1713 NW Ferris Ave, Lawton, OK 73507
1713 NW Ferris Ave, Lawton, OK 73507 -
$19,900
- Land
- 1.17 Acres
- $17,009 per Acre
L11 B1 Pecan Creek Estate, Lawton, OK 73505
L11 B1 Pecan Creek Estate, Lawton, OK 73505 -
$15,000
- Land
- 20,982 Sq Ft
- $31,140 per Acre
0 Thompson Ave, Chattanooga, OK 73528
0 Thompson Ave, Chattanooga, OK 73528 -
$617,000
- Land
- 95 Acres
- $6,495 per Acre
1100 NE King Rd, Apache, OK 73006
1100 NE King Rd, Apache, OK 73006 -
$1,200,000
- Land
- 240 Acres
- $5,000 per Acre
3800 SW Bishop Rd, Lawton, OK 73505
3800 SW Bishop Rd, Lawton, OK 73505 -
$482,500
- Land
- 127 Acres
- $3,799 per Acre
TBD E Gore Blvd, Lawton, OK 73501
TBD E Gore Blvd, Lawton, OK 73501 -
-
-
-
$19,900
- Land
- 1.17 Acres
- $17,009 per Acre
L13 B1 Pecan Creek Estate, Lawton, OK 73505
L13 B1 Pecan Creek Estate, Lawton, OK 73505 -
$38,900
- Land
- 13,939 Sq Ft
- $121,562 per Acre
18575 Oklahoma 49, Medicine Park, OK 73507
18575 Oklahoma 49, Medicine Park, OK 73507 -
-
$250,000
- Land
- 2.07 Acres
- $120,773 per Acre
Tract A U S 277, Elgin, OK 73538
Tract A U S 277, Elgin, OK 73538 -
-
$115,000
- Land
- 10 Acres
- $11,500 per Acre
0 NE 225th St, Fletcher, OK 73541
0 NE 225th St, Fletcher, OK 73541 -
-
$99,900
- Land
- 20,908 Sq Ft
- $208,125 per Acre
73 E Boundary Rd, Medicine Park, OK 73557
73 E Boundary Rd, Medicine Park, OK 73557 -
$652,000
- Land
- 163 Acres
- $4,000 per Acre
TBD SE Holiday Rd, Geronimo, OK 73543
TBD SE Holiday Rd, Geronimo, OK 73543 -
-
$560,000
- Land
- 80 Acres
- $7,000 per Acre
TBD SW 82nd & Lee Blvd, Lawton, OK 73505
TBD SW 82nd & Lee Blvd, Lawton, OK 73505 -
$19,900
- Land
- 1.17 Acres
- $17,009 per Acre
L17 B1 Pecan Creek Estate, Lawton, OK 73505
L17 B1 Pecan Creek Estate, Lawton, OK 73505
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 4