$135,000
- Land
- 12.95 Acres
- $10,425 per Acre
181473 N 2850 Rd, Comanche, OK 73529
181473 N 2850 Rd, Comanche, OK 73529$135,000
181473 N 2850 Rd, Comanche, OK 73529
181473 N 2850 Rd, Comanche, OK 73529$108,000
Tract C S 2nd St, Duncan, OK 73533
Tract C S 2nd St, Duncan, OK 73533$79,900
Tract 7 E Terry Rd, Empire City, OK 73533
Tract 7 E Terry Rd, Empire City, OK 73533$63,750
5 E Terry Rd, Empire City, OK 73533
5 E Terry Rd, Empire City, OK 73533$350,000
NO ADDRESS N Highway 81 - South of Osage, Duncan, OK 73533
NO ADDRESS N Highway 81 - South of Osage, Duncan, OK 73533$119,900
282187 Oliver Dr, Comanche, OK 73529
Sheila Munchel REAL ESTATE EXPERTS
$108,000
Tract 3 S 2nd St, Duncan, OK 73533
Tract 3 S 2nd St, Duncan, OK 73533$69,500
8 Stephens Ranch, Duncan, OK 73533
8 Stephens Ranch, Duncan, OK 73533$79,900
Tract G E Terry Rd, Empire City, OK 73533
Tract G E Terry Rd, Empire City, OK 73533$79,900
7 E Terry Rd, Empire City, OK 73533
7 E Terry Rd, Empire City, OK 73533Showing Results 41 - 52, Page 2 of 2