$249,900
- Land
- 22.89 Acres
- $10,917 per Acre
000 Hwy 590, Comanche, TX 76442
000 Hwy 590, Comanche, TX 76442$249,900
000 Hwy 590, Comanche, TX 76442
000 Hwy 590, Comanche, TX 76442$78,000
780 County Road 410a, Comanche, TX 76442
780 County Road 410a, Comanche, TX 76442$49,000
Lot 93 Mercers Preserve Rd, Comanche, TX 76442
Lot 93 Mercers Preserve Rd, Comanche, TX 76442$126,000
1209 County Road 416, Comanche, TX 76442
1209 County Road 416, Comanche, TX 76442$1,299,000
2026 CR 103 County Rd 103, Comanche, TX 76442
Isaac Diaz Hayden Outdoors, LLC
$39,000
000 Lake Point Rd, Comanche, TX 76442
000 Lake Point Rd, Comanche, TX 76442$685,000
TBD Cr 244, Comanche, TX 76442
TBD Cr 244, Comanche, TX 76442$2,000,000
771 County Road 261, Comanche, TX 76442
Kilian Goldin Reeve Real Estate LLC
$65,000
TBD Mercers Preserve Rd, Comanche, TX 76442
TBD Mercers Preserve Rd, Comanche, TX 76442$24,900
1205 Haven Dr, Comanche, TX 76442
1205 Haven Dr, Comanche, TX 76442$279,000
4870 U S 67, Comanche, TX 76442
Kerry Kersh Kersh Real Estate
$129,000
502 W Paine Ave, Comanche, TX 76442
Kerry Kersh Kersh Real Estate
$145,000
116 Comanche Lake Rd, Comanche, TX 76442
116 Comanche Lake Rd, Comanche, TX 76442$249,900
706 W Wrights Ave, Comanche, TX 76442
Susie Flores Keller Williams Brazos West
$203,000
411 E Grand Ave, Comanche, TX 76442
Elizabeth Aguilar Kersh Real Estate
$195,000
TBD 20.02 acres Cr 328, Dublin, TX 76446
TBD 20.02 acres Cr 328, Dublin, TX 76446$1,445,000
501 County Road 103 Unit 1, Comanche, TX 76442
Cllint Mckeehan Keller Williams Brazos West