$358,000
1284 New Hope Church Rd, Comer, GA 30629
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,980 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $181/SF
- 67 Days On Market
Current Estimated Value $392,333
Last Listing Agent Ellen McLemore Corcoran Classic Living
$358,000
1284 New Hope Church Rd, Comer, GA 30629
Last Sold Summary
Current Estimated Value $392,333
Last Listing Agent Ellen McLemore Corcoran Classic Living
$1,150,000
600 Piney Grove Rd, Comer, GA 30629
Last Sold Summary
Current Estimated Value $981,049
Last Listing Agent Jesse Johnson Johnson Land
$35,000
0 Live Oak Ln Unit lot 3, Comer, GA 30629
Last Sold Summary
Last Listing Agent Tina Lord Coldwell Banker Upchurch Realty
0 Live Oak Ln Unit lot 3, Comer, GA 30629
$260,000
1360 Hill St, Comer, GA 30629
Last Sold Summary
Current Estimated Value $255,206
Last Listing Agent Anthony Dufrene
1360 Hill St, Comer, GA 30629$240,000
1280 Hill St, Comer, GA 30629
Last Sold Summary
Current Estimated Value $238,537
Last Listing Agent Blake Arnold Iris Inc Realty
1280 Hill St, Comer, GA 30629$395,000
7240 Highway 172, Comer, GA 30629
Last Sold Summary
Current Estimated Value $419,486
Last Listing Agent Mark Spain Mark Spain Real Estate
7240 Highway 172, Comer, GA 30629$310,000
123 Sidetrack Cir, Comer, GA 30629
Last Sold Summary
Current Estimated Value $324,395
Last Listing Agent Daniel Campbell Keller Williams Greater Athens
123 Sidetrack Cir, Comer, GA 30629
$219,140
6 Watson Mill, Comer, GA 30629
Last Sold Summary
Last Listing Agent Phil Wilson Georgia Land Brokerage
$94,000
0 4.5 ACRES Paoli St, Comer, GA 30629
Last Sold Summary
Last Listing Agent Deborah Burdette Burdette Realty
$330,000
0 Comer Rd Unit 10640626, Comer Rock, GA 30629