$1,770,000
- Land
- 19.68 Acres
- $89,962 per Acre
0009 Clearwater, Comfort, TX 78013
0009 Clearwater, Comfort, TX 78013$1,770,000
0009 Clearwater, Comfort, TX 78013
0009 Clearwater, Comfort, TX 78013$229,500
146 Painted Sky, Comfort, TX 78013
146 Painted Sky, Comfort, TX 78013$1,730,000
46 Ranch Road 1621, Comfort, TX 78013
46 Ranch Road 1621, Comfort, TX 78013$399,000
00 Hermann Sons Rd, Comfort, TX 78013
00 Hermann Sons Rd, Comfort, TX 78013$399,000
0 10 Acres Lower Dietert Rd, Comfort, TX 78013
0 10 Acres Lower Dietert Rd, Comfort, TX 78013$749,999
43 High Street Rd, Comfort, TX 78013
Toni Manchester & Amber Carpenter CENTURY 21 The Hills Realty
$435,000
0020 Clearwater, Comfort, TX 78013
0020 Clearwater, Comfort, TX 78013$399,000
000 10 Acres Lower Dietert Rd, Comfort, TX 78013
000 10 Acres Lower Dietert Rd, Comfort, TX 78013$5,000,000
0000 Cypress River Ranch, Comfort, TX 78013
0000 Cypress River Ranch, Comfort, TX 78013$3,899,000
380 Holiday Rd, Comfort, TX 78013
380 Holiday Rd, Comfort, TX 78013$485,000
00 Majestic Ridge N, Comfort, TX 78013
00 Majestic Ridge N, Comfort, TX 78013$865,000
7400 Texas 27, Comfort, TX 78013
Billy Klemstein All City Real Estate Ltd. Co
$750,000
145 Valley Home, Comfort, TX 78013
Ana Mainini Compass RE Texas, LLC.
$899,000
106 Homillus Rd E, Comfort, TX 78013
Andrea ONeal Fore Premier Properties
$369,000
TBD Waring Welfare Rd, Comfort, TX 78013
TBD Waring Welfare Rd, Comfort, TX 78013$524,999
259 Lookout Point Rd N, Comfort, TX 78013
259 Lookout Point Rd N, Comfort, TX 78013$2,500,000