$44,900
- Land
- 38.2 Acres
- $1,175 per Acre
Lot 13 N8526, Concho, AZ 85924
Lot 13 N8526, Concho, AZ 85924$44,900
Lot 13 N8526, Concho, AZ 85924
Lot 13 N8526, Concho, AZ 85924$210,000
690 Stanford Dr, Concho, AZ 85924
Brett Tanner Keller Williams Realty Phoenix
$16,000
21 Navajo Dr, Concho, AZ 85924
21 Navajo Dr, Concho, AZ 85924$98,000
0 110 Acres 180 & 180a Unit 259389, Concho, AZ 85924
0 110 Acres 180 & 180a Unit 259389, Concho, AZ 85924$33,993
0 8626 Unit 38, Concho, AZ 85924
0 8626 Unit 38, Concho, AZ 85924$13,000
21 & 23 County Road 8001, Concho, AZ 85924
21 & 23 County Road 8001, Concho, AZ 85924$17,950
0 201-35-008b Unit 252992, Concho, AZ 85924
0 201-35-008b Unit 252992, Concho, AZ 85924$65,000
Lot 49 Windsor Valley Ranch, Concho, AZ 85924
Lot 49 Windsor Valley Ranch, Concho, AZ 85924$13,546
A County Road 5576, Concho, AZ 85924
A County Road 5576, Concho, AZ 85924$7,000
17 County Road 8056 -- Unit 377, Concho, AZ 85924
17 County Road 8056 -- Unit 377, Concho, AZ 85924$14,995
201 County Rd N5380 --, Concho, AZ 85924
201 County Rd N5380 --, Concho, AZ 85924$180,000
277 Unit 146A,B,C,D, Concho, AZ 85924
277 Unit 146A,B,C,D, Concho, AZ 85924$4,200
0 211-46-010f Unit 255035, Concho, AZ 85924
0 211-46-010f Unit 255035, Concho, AZ 85924$18,000
0 Cr 5076 Unit 241337, Concho, AZ 85924
0 Cr 5076 Unit 241337, Concho, AZ 85924$198,000
180 N 5390, Concho, AZ 85924
kevin dunn/realtor Realty Executives AZ Territory - Snowflake
$10,800
0 Cr 5074 Unit 241411, Concho, AZ 85924
0 Cr 5074 Unit 241411, Concho, AZ 85924$175,000