$44,900
- Land
- 2.5 Acres
- $17,960 per Acre
TBD Parcel 20 Hwy 115, Tower, MN 55790
TBD Parcel 20 Hwy 115, Tower, MN 55790$44,900
TBD Parcel 20 Hwy 115, Tower, MN 55790
TBD Parcel 20 Hwy 115, Tower, MN 55790$52,900
Parcel 12 TBD Hwy 115, Tower, MN 55790
Parcel 12 TBD Hwy 115, Tower, MN 55790$38,900
TBD Parcel Y Frazer Bay Rd, Greenwood Township, MN 55723
TBD Parcel Y Frazer Bay Rd, Greenwood Township, MN 55723$274,900
TBD Yahoo Point Rd, Cook, MN 55723
TBD Yahoo Point Rd, Cook, MN 55723$50,000
Lot 3 Lund Rd, Cook, MN 55723
Lot 3 Lund Rd, Cook, MN 55723$210,000
Parcel C Taylors Island Lake Vermilion, Cook, MN 55723
Parcel C Taylors Island Lake Vermilion, Cook, MN 55723$234,900
Lot 7 Wilderness Way, Cook, MN 55723
Lot 7 Wilderness Way, Cook, MN 55723$50,000
Lot 8 Lund Rd, Cook, MN 55723
Lot 8 Lund Rd, Cook, MN 55723$274,900
Lot 3 Yahoo Point, Cook, MN 55723
Lot 3 Yahoo Point, Cook, MN 55723$119,900
TBD Parcel I Frazer Bay Rd, Greenwood Township, MN 55723
TBD Parcel I Frazer Bay Rd, Greenwood Township, MN 55723$999,999
xxx Hinsdale Island, Greenwood Township, MN 55723
xxx Hinsdale Island, Greenwood Township, MN 55723$109,900
TBD Parcel G Frazer Bay Rd, Greenwood Township, MN 55723
TBD Parcel G Frazer Bay Rd, Greenwood Township, MN 55723$62,000
TBD Vermilion Lake Rd, Cook, MN 55723
TBD Vermilion Lake Rd, Cook, MN 55723$67,900
TBD Parcel W Frazer Bay Rd, Greenwood Township, MN 55723
TBD Parcel W Frazer Bay Rd, Greenwood Township, MN 55723$50,000
Lot 2 Lund Rd, Cook, MN 55723
Lot 2 Lund Rd, Cook, MN 55723$50,000
Lot 4 Lund Rd, Cook, MN 55723