$88,950
- Land
- 5.93 Acres
- $15,000 per Acre
71 Pitchfork Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522
71 Pitchfork Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522$88,950
71 Pitchfork Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522
71 Pitchfork Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522$249,999
Nash Plan at Clayton Ranch - Classic Collection, Copperas Cove, TX 76522
$254,900
2811 Mimosa Dr, Kempner, TX 76539
Lisa Gallup Real Broker, LLC
$29,000
1223 Ritter St, Copperas Cove, TX 76522
1223 Ritter St, Copperas Cove, TX 76522$217,990
738 Bobby Lou Ln, Copperas Cove, TX 76522
Christopher Marti Marti Realty Group
$325,990
173 Reed Henry Ln, Copperas Cove, TX 76522
$398,999
1016 Cline Dr, Copperas Cove, TX 76522
Ademola Olatunji Level Up Real Estate
$2,600,000
190 E Us Hwy, Copperas Cove, TX 76522
190 E Us Hwy, Copperas Cove, TX 76522$739,900
7915 Fm 580 E, Kempner, TX 76539
Katie Burr Keller Williams Brazos West
$280,000
7246 Private Road 3804, Lampasas, TX 76550
Audrey Bear Bear Real Estate Services
$219,990
1309 Marlee Cir, Copperas Cove, TX 76522
Jeff Embree Waterloo Realty
$300,000
3111 Yaupon Rd, Copperas Cove, TX 76522
Josue Contreras Homesmart
$325,000
454 Summers Rd, Copperas Cove, TX 76522
Kirk Latham Rancier Realty
$195,000
112 W Hogan Dr, Copperas Cove, TX 76522
Elma Esparza Sweetwaters Realty Llc
$150,000
Lot #62 Private Road 3804, Gatesville, TX 76528
Lot #62 Private Road 3804, Gatesville, TX 76528$212,000
312 Saddle Dr, Copperas Cove, TX 76522
Alexis Thompson Bar T Realty Llc
$313,020
3017 Creekside Hills Blvd, Copperas Cove, TX 76522
$1,157,175
135 Acres TBD Harmon Rd, Copperas Cove, TX 76522