$600,000
- Land
- 48 Acres
- $12,500 per Acre
48 Acres TBD Harmon Rd, Copperas Cove, TX 76522
48 Acres TBD Harmon Rd, Copperas Cove, TX 76522$600,000
48 Acres TBD Harmon Rd, Copperas Cove, TX 76522
48 Acres TBD Harmon Rd, Copperas Cove, TX 76522$1,924,000
812 County Road 3295, Copperas Cove, TX 76522
812 County Road 3295, Copperas Cove, TX 76522$898,822 Open House 5/23
1244 Hadley Ln, Copperas Cove, TX 76522
Cali Hoban All City Real Estate Ltd. Co
$134,178
TBD Waggener Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522
TBD Waggener Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522$120,000
Lot 2 Harmon Rd, Copperas Cove, TX 76522
Lot 2 Harmon Rd, Copperas Cove, TX 76522$88,950
71 Pitchfork Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522
71 Pitchfork Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522$2,600,000
190 E Us Hwy, Copperas Cove, TX 76522
190 E Us Hwy, Copperas Cove, TX 76522$1,157,175
135 Acres TBD Harmon Rd, Copperas Cove, TX 76522
135 Acres TBD Harmon Rd, Copperas Cove, TX 76522$389,900
101 Goodnight Trail, Copperas Cove, TX 76522
Zachary Barton Realty Texas LLC
$96,450
68 Pitchfork Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522
68 Pitchfork Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522$78,000
TBD Waggener Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522
TBD Waggener Ranch Rd, Copperas Cove, TX 76522$138,500
TBD Private Road 3642, Copperas Cove, TX 76522
TBD Private Road 3642, Copperas Cove, TX 76522$65,000
1220 Hadley Ln, Copperas Cove, TX 76522
1220 Hadley Ln, Copperas Cove, TX 76522$428,000
905 W Business 190, Copperas Cove, TX 76522
905 W Business 190, Copperas Cove, TX 76522$1,390,900
0 Dillon Dr, Copperas Cove, TX 76522