$459,000 Sold Mar 31, 2026
6264 NW 38th Dr, Coral Springs, FL 33067
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,509 Sq Ft
- Built 1995
Last Sold Summary
- $304/SF
- 38 Days On Market
Current Estimated Value $462,100
Last Listing Agent Joseph Lokken Icon Realty Advisors LLC
6264 NW 38th Dr, Coral Springs, FL 33067