$3,250,000
- Land
- 4.1 Acres
- $792,683 per Acre
527/529 Route 112, Pt.Jefferson Sta, NY 11776
527/529 Route 112, Pt.Jefferson Sta, NY 11776$3,250,000
527/529 Route 112, Pt.Jefferson Sta, NY 11776
527/529 Route 112, Pt.Jefferson Sta, NY 11776$789,000
15 Constantine Way, Mount Sinai, NY 11766
Linda Hickey Hickey & Smith REALTORS
$629,000
32 Imperial Dr, Selden, NY 11784
Annie Meneses Realty Connect USA L I Inc
$649,000 Open Sat 11AM - 1PM
56 Pennaquid Rd, Coram, NY 11727
Kacey Knauer Signature Premier Properties
$593,250 Open Fri 1:30PM - 3:30PM
2 East Ave, Coram, NY 11727
Todd Yovino Island Advantage Realty LLC
$839,990
N/C Pleasant Lot 1 Ave, Centereach, NY 11720
Jennifer Dombrowski Compass Greater NY LLC
$419,000
27 Whitmore Ln, Coram, NY 11727
Matthew Hart World Prop Intl Sea to Sky
$249,900 Open Sat 3PM - 4:30PM
197 Pointe Cir N Unit 197, Coram, NY 11727
Nicole Aretz Douglas Elliman Real Estate
$699,000 Open Sun 11AM - 1PM
195 Maple St, Medford, NY 11763
Ellen Boettcher Herrick Real Estate LLC
$699,990
40 Aster Ave, Holtsville, NY 11742
Donna Tavano Gallo Donna Gallo Tavano
$779,999
3 Cardinal Ct, Ridge, NY 11961
Bryan Karp Coldwell Banker American Homes
$999,999
7 Sander Ct, Middle Island, NY 11953
Gina Galante Realty Connect USA L I Inc
$648,000
21 Pine Cone St, Middle Island, NY 11953
Shehriar 'Sam' Islam Signature Premier Properties
$950,000
5 Wedgewood Dr, Coram, NY 11727
Tatiana Hemrajani Cosmo Group Realty
$489,999
87 Ferndale Ave, Selden, NY 11784
Christine Jansson Realty Maintained LLC
$579,000 Open Sat 1PM - 2:30PM