$130,000
- Land
- 10 Acres
- $13,000 per Acre
0000 Missouri 13, Higginsville, MO 64037
0000 Missouri 13, Higginsville, MO 64037Explore Similar Land Within 10 Miles of Corder, MO
$130,000
0000 Missouri 13, Higginsville, MO 64037
0000 Missouri 13, Higginsville, MO 64037$5,311,333
0 County Road Vv, Emma, MO 65327
0 County Road Vv, Emma, MO 65327$799,000
6399 Oak View Ln, Higginsville, MO 64037
6399 Oak View Ln, Higginsville, MO 64037$480,000
0 Missouri 13, Higginsville, MO 64037
0 Missouri 13, Higginsville, MO 64037