$145,000
404 Hartzell St, Rivesville, WV 26588
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,600 Sq Ft
- Built 1983
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $91/SF
- 0 Days On Market
Last Listing Agent John Demyon FLOYD REAL ESTATE, INC
404 Hartzell St, Rivesville, WV 26588$145,000
404 Hartzell St, Rivesville, WV 26588
Last Sold Summary
Last Listing Agent John Demyon FLOYD REAL ESTATE, INC
404 Hartzell St, Rivesville, WV 26588$257,500
31 Sheila Ln, Fairmont, WV 26554
Last Sold Summary
Current Estimated Value $316,837
Last Listing Agent Melissa Clelland DREAM HOME PROPERTIES, LLC
31 Sheila Ln, Fairmont, WV 26554$217,000
507 Hayhurst St, Rivesville, WV 26588
Last Sold Summary
Current Estimated Value $216,423
Last Listing Agent SHEENA HERSHMAN COMMODORE REALTY LLC
507 Hayhurst St, Rivesville, WV 26588$465,000
182 Sanford Rd, Fairmont, WV 26554
Last Sold Summary
Current Estimated Value $460,538
Last Listing Agent BRENNA GOODSON KRB KAUFMAN PROPERTIES LLC
182 Sanford Rd, Fairmont, WV 26554$25,000
1775 River Rd, Morgantown, WV 26501
Last Sold Summary
Current Estimated Value $106,091
Last Listing Agent MICHAEL URAM FLOYD REAL ESTATE, INC
1775 River Rd, Morgantown, WV 26501$146,000
22 Clark St, Rivesville, WV 26588
Last Sold Summary
Current Estimated Value $152,174
Last Listing Agent Jamie Coombs FLOYD REAL ESTATE, INC
22 Clark St, Rivesville, WV 26588$116,000
48 Booth Rd, Morgantown, WV 26501
Last Sold Summary
Current Estimated Value $128,049
Last Listing Agent DONNA DAHL KLM PROPERTIES, INC
48 Booth Rd, Morgantown, WV 26501$222,000
29 Shelia Ln, Fairmont, WV 26554
Last Sold Summary