$225,000
- Land
- 30.04 Acres
- $7,490 per Acre
0 Morganville Rd, Corning, OH 43730
0 Morganville Rd, Corning, OH 43730$225,000
0 Morganville Rd, Corning, OH 43730
0 Morganville Rd, Corning, OH 43730$80,000
9611 Township Road 390a SE, Corning, OH 43730
Seung Normandin Rise Realty
$240,000
12186 State Route 155 SE, Corning, OH 43730
Jeni Agriesti
Realty ONE Group Refined
(740) 440-2890
$319,900
8395 Township Road 390, Corning, OH 43730
Jeannie Allen Almost Home RealEstateServices
$749,000
6180 Irish Ridge Rd SE, Corning, OH 43730
Rich Flowers Whitetail Properties Real Estate LLC
$1,250,000
5123 State Route 13 SE, Corning, OH 43730
Sam Cooper
Howard Hanna Real Estate Svcs
(740) 313-5584
$49,900
7507 Township Road 215a Unit (Tract 7 at Shawnee, Corning, OH 43730
7507 Township Road 215a Unit (Tract 7 at Shawnee, Corning, OH 43730$111,000
140 S Valley St, Corning, OH 43730
Jeni Agriesti
Realty ONE Group Refined
(740) 527-8913
$79,900
7459 Township Rd 215-A SE, Corning, OH 43730
7459 Township Rd 215-A SE, Corning, OH 43730$59,900
7507 Township Road 215a, Corning, OH 43730
7507 Township Road 215a, Corning, OH 43730$87,900
7471 Township Rd 215-A SE, Corning, OH 43730
7471 Township Rd 215-A SE, Corning, OH 43730$87,900
7471 Township Road 215a Unit (Tract 4 at Shawnee, Corning, OH 43730
7471 Township Road 215a Unit (Tract 4 at Shawnee, Corning, OH 43730$109,900
Twp Rd 215a, Corning, OH 43730
Twp Rd 215a, Corning, OH 43730$84,900
Twp Rd 215a, Corning, OH 43730
Twp Rd 215a, Corning, OH 43730$84,900
7507 Township Road 215a Unit (Tract 3 at Shawnee, Corning, OH 43730