Homes for Sale in 75939
-
-
-
-
$60,000
- Land
- 5.25 Acres
- $11,429 per Acre
LOT 18 Piney Creek Subdivision, Corrigan, TX 75939
LOT 18 Piney Creek Subdivision, Corrigan, TX 75939 -
$301,000
- Land
- 30.82 Acres
- $9,766 per Acre
258 Hearne Rd, Corrigan, TX 75939
258 Hearne Rd, Corrigan, TX 75939 -
$425,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,815 Sq Ft
260 J T Smith Dr, Corrigan, TX 75939
260 J T Smith Dr, Corrigan, TX 75939Marcey Nelson Premier Property Group
-
$375,000
- Land
- 10 Acres
- $37,500 per Acre
684 Hooks Rd, Corrigan, TX 75939
684 Hooks Rd, Corrigan, TX 75939 -
$389,900 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,683 Sq Ft
8378 U S 287, Corrigan, TX 75939
8378 U S 287, Corrigan, TX 75939John N. Baskin Baskin Real Estates, LLC
-
$1,000,000
- Land
- 125.75 Acres
- $7,952 per Acre
350 Rotan, Corrigan, TX 75939
350 Rotan, Corrigan, TX 75939 -
$340,000
- 5 Beds
- 2 Baths
- 1,456 Sq Ft
164 Parker Rd, Corrigan, TX 75939
164 Parker Rd, Corrigan, TX 75939Hana Kosina JLA Realty
-
$389,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,683 Sq Ft
8378 Us Hwy 287e, Corrigan, TX 75939
8378 Us Hwy 287e, Corrigan, TX 75939Nicholas Baskin Baskin Real Estate LLC
-
$163,000
- Land
- 13.52 Acres
- $12,056 per Acre
185 Hearne Rd, Corrigan, TX 75939
185 Hearne Rd, Corrigan, TX 75939 -
$399,000
- Land
- 61.6 Acres
- $6,477 per Acre
0 Purvis Blvd, Corrigan, TX 75939
0 Purvis Blvd, Corrigan, TX 75939 -
$1,932,933
- Land
- 411 Acres
- $4,703 per Acre
0 US Hwy 59 Unit 22715273, Corrigan, TX 75939
0 US Hwy 59 Unit 22715273, Corrigan, TX 75939 -
$1,100,000
- Land
- 350 Acres
- $3,143 per Acre
4304 Farm To Market Road 352, Corrigan, TX 75939
4304 Farm To Market Road 352, Corrigan, TX 75939 -
$580,000
- Land
- 61.19 Acres
- $9,479 per Acre
000000 Farm To Market 352, Corrigan, TX 75939
000000 Farm To Market 352, Corrigan, TX 75939 -
$399,000
- Land
- 61.6 Acres
- $6,477 per Acre
0007 Purvis Blvd, Corrigan, TX 75939
0007 Purvis Blvd, Corrigan, TX 75939 -
$1,932,727
- Land
- 411 Acres
- $4,702 per Acre
0 US Hwy 59 Unit 44547466, Corrigan, TX 75939
0 US Hwy 59 Unit 44547466, Corrigan, TX 75939 -
$59,000
- Land
- 1.03 Acres
- $57,494 per Acre
000 Hwy 59, Corrigan, TX 75939
000 Hwy 59, Corrigan, TX 75939 -
$580,000
- Land
- 61.19 Acres
- $9,479 per Acre
0000000 Fm 352, Corrigan, TX 75939
0000000 Fm 352, Corrigan, TX 75939 -
$80,000
- Land
- 5.07 Acres
- $15,779 per Acre
R63280 Pine Grove Rd, Corrigan, TX 75939
R63280 Pine Grove Rd, Corrigan, TX 75939 -
$2,499,000
- Land
- 225 Acres
- $11,107 per Acre
20720 Us Highway 59 N, Corrigan, TX 75939
20720 Us Highway 59 N, Corrigan, TX 75939
Showing Results 41 - 62, Page 2 of 2