41

Land & Home Lots for Sale in 78014

Section Image
  • /10

    $420,000

    • Land
    • 13.45 Acres
    • $31,234 per Acre

    M56 Ih 35 Frontage, Artesia Wells, TX 78014

    Alejandro Villarreal Keller Williams Laredo

    M56 Ih 35 Frontage, Artesia Wells, TX 78014

Showing Results 41 - 41, Page 2 of 2

How to Buy a Home How to Finance a Home How to Sell a Home