New Construction Homes for Sale in 70433, LA
-
-
Oak Alley Meadows Community
$290,990 - $387,990
Covington, LA 70433
- 3 - 5 Beds
- 1,517+ Sq Ft
-
-
$445,000 Custom Home
1016 W 19th Ave, Covington, LA 70433
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,005 Sq Ft
-
$159,500 Lot/Land
513 W 5th Ave, Covington, LA 70433
- 20,037 Sq Ft
- $346,739 per Acre
-
-
$225,000 Lot/Land
0 Ponchitolawa Dr, Covington, LA 70433
- 3.67 Acres
- $61,308 per Acre
-
$380,000 Lot/Land
14 Wax Myrtle Ln, Covington, LA 70433
- 7,692 Sq Ft
- $2,151,755 per Acre
-
$49,000 Lot/Land
18146 Cusachs Dr, Covington, LA 70433
- 0 Sq Ft
-
$65,000 Lot/Land
0 E 5th St, Covington, LA 70433
- 1.32 Acres
- $49,157 per Acre
-
$35,000 Lot/Land
0 Helenbirg Rd Unit 2557684, Covington, LA 70433
- 16,552 Sq Ft
- $92,105 per Acre
-
$25,000 Lot/Land
73098 Authement St, Covington, LA 70435
- 12,196 Sq Ft
- $89,286 per Acre
-
$8,000 Lot/Land
0 Helenbirg Rd Unit 2477534, Covington, LA 70433
- 0 Sq Ft
-
$40,000 Lot/Land
0 W 8th Ave Unit 2449643, Covington, LA 70433
- 8,276 Sq Ft
- $210,526 per Acre
-
$215,000 Lot/Land
211 Tallowwood Dr S, Covington, LA 70433
- 34,848 Sq Ft
- $268,750 per Acre
-
$570,000 Lot/Land
0 Whiskey Oaks Ln, Covington, LA 70433
- 5.5 Acres
- $103,636 per Acre
-
$8,000 Lot/Land
0 Helenbirg Rd Unit 2442927, Covington, LA 70433
- 4,356 Sq Ft
- $80,000 per Acre
-
$250,000 Lot/Land
150 Hickory St - 4 Vacant Lots St, Covington, LA 70433
- 3.85 Acres
- $64,935 per Acre
-
$25,000 Lot/Land
0 Ponchitolawa Dr, Covington, LA 70433
- 0 Sq Ft
-
$35,000 Lot/Land
0 Helenbirg Rd Unit 2557678, Covington, LA 70433
- 16,552 Sq Ft
- $92,105 per Acre
-
$21,900 Lot/Land
Lot 30 E 35th Ave, Covington, LA 70433
- 0 Sq Ft
-
$50,000 Lot/Land
0 Helenbirg Rd Unit 2442925, Covington, LA 70433
- 13,068 Sq Ft
- $166,667 per Acre
-
$679,000 Custom Home
5040 Twin River Place, Covington, LA 70433
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,653 Sq Ft
-
$580,000 Custom Home
68231 Taulla Dr, Covington, LA 70433
- 4 Beds
- 3 Baths
- 4,382 Sq Ft
-
$2,175,000 Custom Home
909 S Madison St, Covington, LA 70433
- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 4,949 Sq Ft
-
$492,500 Custom Home
1304 W 24th Ave, Covington, LA 70433
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,970 Sq Ft
-
$2,400,000 Custom Home
1192 Dove Park Rd, Covington, LA 70433
- 5 Beds
- 5 Baths
- 6,262 Sq Ft
-
$732,964 Custom Home
4248 Cypress Point Dr, Covington, LA 70433
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,852 Sq Ft
-
$649,900 Custom Home
5060 Twin River Place, Covington, LA 70433
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,638 Sq Ft
-
$680,000 Custom Home
5053 Twin River Place, Covington, LA 70433
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,800 Sq Ft
-
$318,805 Custom Home
21817 River Fork Dr, Covington, LA 70435
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,848 Sq Ft
-
$99,000 Custom Home
2144 W 15th Ave, Covington, LA 70433
- 4 Beds
- 2 Baths
- 3,199 Sq Ft
-
$2,600,000 Custom Home
11 Tolawa Ln, Covington, LA 70433
- 5 Beds
- 5 Baths
- 4,618 Sq Ft
-
$697,000 Custom Home
4237 Cypress Point Dr, Covington, LA 70433
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,697 Sq Ft