$295,000
- Land
- 14 Acres
- $21,071 per Acre
TBD W Indian Valley Rd, Covington, VA 24426
TBD W Indian Valley Rd, Covington, VA 24426$295,000
TBD W Indian Valley Rd, Covington, VA 24426
TBD W Indian Valley Rd, Covington, VA 24426$29,900
TBD Nalleys Cir, Covington, VA 24426
TBD Nalleys Cir, Covington, VA 24426$225,000
4200 Potts Creek Rd, Covington, VA 24426
4200 Potts Creek Rd, Covington, VA 24426$219,000
0 Middle Mountain Rd Unit LotWP015, Covington, VA 24426
0 Middle Mountain Rd Unit LotWP015, Covington, VA 24426$5,000,000
0 W Morris Hill Rd, Covington, VA 24426
0 W Morris Hill Rd, Covington, VA 24426$649,000
0000 Wolfe Rd, Covington, VA 24426
0000 Wolfe Rd, Covington, VA 24426$89,000
0 Dry Run Overlook, Covington, VA 24426
0 Dry Run Overlook, Covington, VA 24426$15,980
1506 Westwood Dr, Covington, VA 24426
1506 Westwood Dr, Covington, VA 24426$219,000
0 Middle Mountain Rd, Covington, VA 24426
0 Middle Mountain Rd, Covington, VA 24426$5,000,000
0 Morris Hill Rd, Covington, VA 24426
0 Morris Hill Rd, Covington, VA 24426$622,500
2047 Old Horse Mountain Rd, Covington, VA 24426
2047 Old Horse Mountain Rd, Covington, VA 24426