Craighead County AR Land & Home Lots for Sale
-
-
$450,000
- Land
- 30 Acres
- $15,000 per Acre
19003 Arkansas 18, Monette, AR 72447
19003 Arkansas 18, Monette, AR 72447 -
$75,000
- Land
- 1.61 Acres
- $46,584 per Acre
1421 County Road 712, Jonesboro, AR 72401
1421 County Road 712, Jonesboro, AR 72401 -
$119,000
$11K PRICE DROP- Land
- 52 Acres
- $2,288 per Acre
000 Rd, Lake City, AR 72437
000 Rd, Lake City, AR 72437 -
$649,900
$145K PRICE DROP- Land
- 41 Acres
- $15,851 per Acre
Tbd County Road 271, Cash, AR 72421
Tbd County Road 271, Cash, AR 72421 -
$550,000
$25K PRICE DROP- Land
- 22.7 Acres
- $24,229 per Acre
890 Cr 757 Unit LotWP001, Jonesboro, AR 72405
890 Cr 757 Unit LotWP001, Jonesboro, AR 72405 -
$24,999
- Land
- 1 Acre
- $24,999 per Acre
501 Foster Dr, Jonesboro, AR 72401
501 Foster Dr, Jonesboro, AR 72401 -
$1,300,000
- Land
- 104.04 Acres
- $12,495 per Acre
760 County Road 905, Brookland, AR 72417
760 County Road 905, Brookland, AR 72417 -
$150,000
- Land
- 5.3 Acres
- $28,302 per Acre
1404 Kellers Chapel Rd, Jonesboro, AR 72404
1404 Kellers Chapel Rd, Jonesboro, AR 72404 -
$779,000
- Land
- 5.45 Acres
- $142,936 per Acre
2620 Alexander Dr, Jonesboro, AR 72401
2620 Alexander Dr, Jonesboro, AR 72401 -
$515,000
$22K PRICE DROP- Land
- 21.48 Acres
- $23,976 per Acre
2713 W Matthews Ave, Jonesboro, AR 72401
2713 W Matthews Ave, Jonesboro, AR 72401 -
$124,900
- Land
- 3 Acres
- $41,633 per Acre
853 County Road 407, Jonesboro, AR 72404
853 County Road 407, Jonesboro, AR 72404 -
$109,900
- Land
- 3.5 Acres
- $31,400 per Acre
Lot 3 Diamond Valley, Jonesboro, AR 72404
Lot 3 Diamond Valley, Jonesboro, AR 72404 -
$55,000
- Land
- 10,454 Sq Ft
- $229,167 per Acre
109 Horseshoe Creek Dr, Brookland, AR 72417
109 Horseshoe Creek Dr, Brookland, AR 72417 -
$80,000
- Land
- 2 Acres
- $40,000 per Acre
130 C R 461, Jonesboro, AR 72404
130 C R 461, Jonesboro, AR 72404 -
$199,000
- Land
- 10 Acres
- $19,900 per Acre
10 Acres 761 Rd, Brookland, AR 72417
10 Acres 761 Rd, Brookland, AR 72417 -
$404,240
- Land
- 1.16 Acres
- $348,483 per Acre
0 Century Blvd, Jonesboro, AR 72401
0 Century Blvd, Jonesboro, AR 72401 -
$975,000
- Land
- 3.75 Acres
- $260,000 per Acre
4 E Highland Dr, Jonesboro, AR 72401
4 E Highland Dr, Jonesboro, AR 72401 -
$866,240
- Land
- 1.99 Acres
- $435,296 per Acre
0 Carnaby St, Jonesboro, AR 72401
0 Carnaby St, Jonesboro, AR 72401 -
$84,900
- Land
- 20,037 Sq Ft
- $184,565 per Acre
2320 Sea Island Dr, Jonesboro, AR 72404
2320 Sea Island Dr, Jonesboro, AR 72404 -
$71,000
- Land
- 3 Acres
- $23,667 per Acre
21208 N Culberhouse St, Jonesboro, AR 72401
21208 N Culberhouse St, Jonesboro, AR 72401 -
$240,000
- Land
- 20.61 Acres
- $11,645 per Acre
20 County Road 757, Jonesboro, AR 72401
20 County Road 757, Jonesboro, AR 72401 -
$25,000
- Land
- 8,498 Sq Ft
- $128,139 per Acre
1005 Warren St, Jonesboro, AR 72401
1005 Warren St, Jonesboro, AR 72401 -
$44,000
$1K PRICE DROP- Land
- 23,522 Sq Ft
- $81,481 per Acre
118 Old Eli Rd, Monette, AR 72447
118 Old Eli Rd, Monette, AR 72447 -
$58,000
- Land
- 14,374 Sq Ft
- $175,758 per Acre
100 Cesar Cove, Brookland, AR 72417
100 Cesar Cove, Brookland, AR 72417 -
$55,000
$3K PRICE DROP- Land
- 10,454 Sq Ft
- $229,167 per Acre
107 Gordo Dr, Brookland, AR 72417
107 Gordo Dr, Brookland, AR 72417 -
$1,895,000
- Land
- 17.76 Acres
- $106,700 per Acre
1 C W Post Rd, Jonesboro, AR 72401
1 C W Post Rd, Jonesboro, AR 72401 -
$379,000
- Land
- 10 Acres
- $37,900 per Acre
10 ACRES Hwy 49n, Brookland, AR 72417
10 ACRES Hwy 49n, Brookland, AR 72417 -
$399,900
- Land
- 25.86 Acres
- $15,464 per Acre
2709 Heath Ln, Jonesboro, AR 72401
2709 Heath Ln, Jonesboro, AR 72401 -
$399,000
- Land
- 2.21 Acres
- $180,543 per Acre
3628 E Nettleton Ave, Jonesboro, AR 72401
3628 E Nettleton Ave, Jonesboro, AR 72401 -
$1,907,920
- Land
- 3.1 Acres
- $615,458 per Acre
0 Chancery Ln, Jonesboro, AR 72401
0 Chancery Ln, Jonesboro, AR 72401 -
$109,900
- Land
- 3.5 Acres
- $31,400 per Acre
0 Diamond Valley Estates Unit 10111715, Jonesboro, AR 72404
0 Diamond Valley Estates Unit 10111715, Jonesboro, AR 72404 -
$69,900
- Land
- 3 Acres
- $23,300 per Acre
876 Craighead 755 Rd, Jonesboro, AR 72401
876 Craighead 755 Rd, Jonesboro, AR 72401 -
$278,784
- Land
- 35,719 Sq Ft
- $339,980 per Acre
18 Carnaby St, Jonesboro, AR 72401
18 Carnaby St, Jonesboro, AR 72401 -
$2,582,000
- Land
- 13.62 Acres
- $189,574 per Acre
0 Red Wolf Blvd Unit 24009964, Jonesboro, AR 72401
0 Red Wolf Blvd Unit 24009964, Jonesboro, AR 72401 -
$675,000
$224K PRICE DROP- Land
- 28 Acres
- $24,107 per Acre
28 Acres Hwy 49n & 761 Rd, Brookland, AR 72417
28 Acres Hwy 49n & 761 Rd, Brookland, AR 72417 -
$278,784
- Land
- 35,719 Sq Ft
- $339,980 per Acre
0 Carnaby St, Jonesboro, AR 72401
0 Carnaby St, Jonesboro, AR 72401 -
$128,500
- Land
- 3.78 Acres
- $33,995 per Acre
Lot 11 Cr 7302, Jonesboro, AR 72405
Lot 11 Cr 7302, Jonesboro, AR 72405 -
$1,900,000
- Land
- 18.68 Acres
- $101,713 per Acre
3911 S Caraway Rd, Jonesboro, AR 72404
3911 S Caraway Rd, Jonesboro, AR 72404 -
$160,000
- Land
- 3.52 Acres
- $45,455 per Acre
445 County Road 480, Jonesboro, AR 72404
445 County Road 480, Jonesboro, AR 72404
Showing Results 41 - 80, Page 2 of 10