$275,000
- Land
- 9.85 Acres
- $27,919 per Acre
Water Front Oldfield Point Rd, Elkton, MD 21921
Water Front Oldfield Point Rd, Elkton, MD 21921$275,000
Water Front Oldfield Point Rd, Elkton, MD 21921
Water Front Oldfield Point Rd, Elkton, MD 21921$65,000
10 King Richard Dr, Elkton, MD 21921
CHRIS WALKER Empower Real Estate, LLC
$250,000
145 W High St, Elkton, MD 21921
Joe Avampato Alberti Realty, LLC
$245,000
116 Maffitt St, Elkton, MD 21921
Sheila Tome Empower Real Estate, LLC
$333,000
107 Chestnut Dr, Elkton, MD 21921
Mike McGavisk Empower Real Estate, LLC
$450,000
0 Old Bayview Rd, North East, MD 21901
0 Old Bayview Rd, North East, MD 21901$225,000
212 S Main St, North East, MD 21901
Joe Avampato Alberti Realty, LLC
$299,000
0 Singerly Rd, Elkton, MD 21921
0 Singerly Rd, Elkton, MD 21921$589,000
39 Long Dr, Elkton, MD 21921
Christopher Black BHHS Fox & Roach - Hockessin
$499,900
46 Goldspire Dr, Elkton, MD 21921
Jackie Roe Integrity Real Estate
$342,900
25 Jesse Boyd Cir, Elkton, MD 21921
Sandra Lee Leeson Patterson-Schwartz-Newark
$510,990
Roosevelt Plan at Montgomery Oaks, North East, MD 21901
$528,990
Rehoboth Plan at Montgomery Oaks, North East, MD 21901
$300,000
112 W Cecil Ave, North East, MD 21901
Joe Avampato Alberti Realty, LLC
$125,000
874 E Old Philadelphia Rd, Elkton, MD 21921
Joe Avampato Alberti Realty, LLC
$275,000
9 Leedom Rd, Elkton, MD 21921
Valerie McGuirk Remax Vision
$385,000
11 Teatree Ln, Elkton, MD 21921
Jeremy Martin Coldwell Banker Realty
$498,990
Chaucer II Plan at Montgomery Oaks, North East, MD 21901