$345,000
- Land
- 22.18 Acres
- $15,555 per Acre
0 Lighthouse Rd Unit 26558994, Crawfordville, FL 32327
0 Lighthouse Rd Unit 26558994, Crawfordville, FL 32327$345,000
0 Lighthouse Rd Unit 26558994, Crawfordville, FL 32327
0 Lighthouse Rd Unit 26558994, Crawfordville, FL 32327$380,000
112 Nandina Way, Crawfordville, FL 32327
Susan Jones Bluewater Realty Group
$725,000
46 Glover Ln, Crawfordville, FL 32327
Karrie Larson Larson Park Realty
$700,000
1548 Shell Point Rd, Crawfordville, FL 32327
Leah Chapin KILLEARN SALES CENTER,
$599,000
1548 Shell Point Rd, Crawfordville, FL 32327
Leah Chapin KILLEARN SALES CENTER,
$150,000
1550 Shell Point Rd, Crawfordville, FL 32327
1550 Shell Point Rd, Crawfordville, FL 32327$279,000
23 Connie Dr, Crawfordville, FL 32327
Jo Beth Weaver Shell Point Realty, Inc
$550,000
88 Canopy Ln, Crawfordville, FL 32327
Michael Manuel CONSULTANTS TO HOMEBUI
$495,000
83 Gulf Breeze Dr, Crawfordville, FL 32327
Barbara Slaughter
Re/Max Professionals Realty
(448) 334-5869
$32,000
xx Keerns Dr, Crawfordville, FL 32327
xx Keerns Dr, Crawfordville, FL 32327$210,000
56 Chickat Trail, Crawfordville, FL 32327
Paula Knowles WIP Realty
$999,900
51 Walker Creek Dr, Crawfordville, FL 32327
Hettie Spooner Hill Spooner & Elliott Inc
$759,900
463 Harvey Mill Rd, Crawfordville, FL 32327
Kayla Palmer Timber & Tides Real Estate
$475,000
528 Hickorywood Dr, Crawfordville, FL 32327
Carmin Nedley Superior Realty Group LLC
$375,000
135 Spears Crossing Ln, Crawfordville, FL 32327
Joann Jacobs
ROGERS BARRY, REALTOR
(448) 202-4295