$247,590
- Land
- 16.51 Acres
- $15,000 per Acre
TBD Renaissance Way, Crockett, TX 75835
TBD Renaissance Way, Crockett, TX 75835$247,590
TBD Renaissance Way, Crockett, TX 75835
TBD Renaissance Way, Crockett, TX 75835$100,000
206 S Cottonwood St, Crockett, TX 75835
Audra Ainsworth eXp Realty LLC
$459,500
408 Robinhood Cir, Crockett, TX 75835
Connie Strban
Connie Strban, Broker
(936) 303-5043
$225,000
1430 U S 287, Crockett, TX 75835
Loretta David Keller Williams Realty-Tyler
$8,000,000
1206 County Road 1515, Crockett, TX 75835
1206 County Road 1515, Crockett, TX 75835$159,990
TBD Northview Trail, Crockett, TX 75835
TBD Northview Trail, Crockett, TX 75835$749,000
144 Redbud Cir, Crockett, TX 75835
Nancy Lawrence Lawrence Realty
$143,000
300 Buckhorn Crk Trail, Crockett, TX 75835
300 Buckhorn Crk Trail, Crockett, TX 75835$145,000
314 Private Road 5000, Crockett, TX 75835
David Tyer Tyer Real Estate
$143,000
300 Buckhorn Creek Trail, Crockett, TX 75835
300 Buckhorn Creek Trail, Crockett, TX 75835$872,046
TBD Fm 2110, Crockett, TX 75835
TBD Fm 2110, Crockett, TX 75835$449,500
2101 San Antonio Rd, Crockett, TX 75835
Nancy Lawrence Lawrence Realty
$35,000
TBD Heath St, Crockett, TX 75835
TBD Heath St, Crockett, TX 75835$499,000
580 Cr 1630, Crockett, TX 75835
580 Cr 1630, Crockett, TX 75835$499,000
580 County Road 1630, Crockett, TX 75835
580 County Road 1630, Crockett, TX 75835$419,000
3710 State Hwy 7 W, Crockett, TX 75835
3710 State Hwy 7 W, Crockett, TX 75835$419,900
3710 Route 7, Crockett, TX 75835
3710 Route 7, Crockett, TX 75835$125,000