$307,500
240 Huntington Dr, Southampton, NJ 08088
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,310 Sq Ft
- Built 1980
Last Sold Summary
- $235/SF
- 111 Days On Market
Current Estimated Value $335,722
Last Listing Agent Susan Miller Homestead Realty Company Inc
240 Huntington Dr, Southampton, NJ 08088