$165,000 Sold Apr 15, 2026
216 S Preston St, Crothersville, IN 47229
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,050 Sq Ft
- Built 2026
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $157/SF
- 62 Days On Market
Last Listing Agent Jennifer Hilton Millman Realty Partners, Inc.
216 S Preston St, Crothersville, IN 47229