$354,000
- Land
- 20.21 Acres
- $17,516 per Acre
671 Osprey Dr, Cusick, WA 99119
671 Osprey Dr, Cusick, WA 99119$354,000
671 Osprey Dr, Cusick, WA 99119
671 Osprey Dr, Cusick, WA 99119$995,000
393958 State Route 20, Cusick, WA 99119
393958 State Route 20, Cusick, WA 99119$68,500
192 Meadowlark Ln, Cusick, WA 99119
192 Meadowlark Ln, Cusick, WA 99119$145,999
465 Arthurs Blvd, Cusick, WA 99119
465 Arthurs Blvd, Cusick, WA 99119$139,000
397 Arthurs Blvd, Cusick, WA 99119
397 Arthurs Blvd, Cusick, WA 99119$100,000
208XX Leclerc Rd N, Cusick, WA 99119
208XX Leclerc Rd N, Cusick, WA 99119$450,000
512 Ibbetson Dr S, Cusick, WA 99119
512 Ibbetson Dr S, Cusick, WA 99119$159,000
XX State Route 20, Cusick, WA 99119
XX State Route 20, Cusick, WA 99119$79,900
1101 Larch Ln, Cusick, WA 99119
1101 Larch Ln, Cusick, WA 99119$70,000
181 Devils Dr, Cusick, WA 99119
181 Devils Dr, Cusick, WA 99119$350,000
1602 Cusick Meadow Rd Unit 1602 Cusick Meadows, Cusick, WA 99119
1602 Cusick Meadow Rd Unit 1602 Cusick Meadows, Cusick, WA 99119$249,000
391254 State Route 20, Cusick, WA 99119
391254 State Route 20, Cusick, WA 99119$100,000
94 Needles Dr, Cusick, WA 99119
94 Needles Dr, Cusick, WA 99119$50,000
10401 Leclerc Rd N, Cusick, WA 99119
10401 Leclerc Rd N, Cusick, WA 99119$139,000
NKA Soggy Bottom Ln, Cusick, WA 99119
NKA Soggy Bottom Ln, Cusick, WA 99119$169,999
51 Arthurs Blvd, Cusick, WA 99119
51 Arthurs Blvd, Cusick, WA 99119$825,000
NKN State Route 20, Cusick, WA 99119
NKN State Route 20, Cusick, WA 99119$249,000
391254 Highway 20, Cusick, WA 99119