$99,000
- Land
- 20.48 Acres
- $4,834 per Acre
Nhn Hillside Dr, Miles City, MT 59301
Nhn Hillside Dr, Miles City, MT 59301$99,000
Nhn Hillside Dr, Miles City, MT 59301
Nhn Hillside Dr, Miles City, MT 59301$129,900
3808 Moon Creek Rd, Miles City, MT 59301
3808 Moon Creek Rd, Miles City, MT 59301$1,050,000
Basin Creek County Rd, Volborg, MT 59351
Basin Creek County Rd, Volborg, MT 59351$775,000
Middle Rd, Kinsey, MT 59338
Monty Lesh Lesh & Company
$94,900
0 Davis Rd, Miles City, MT 59301
0 Davis Rd, Miles City, MT 59301$2,205,000
1713 S Haynes Ave, Miles City, MT 59301
1713 S Haynes Ave, Miles City, MT 59301$1,950,000
0 Tbd Unit 25-423, Miles City, MT 59301
0 Tbd Unit 25-423, Miles City, MT 59301$84,500
MC-10a Vale Dr, Miles City, MT 59301
MC-10a Vale Dr, Miles City, MT 59301$126,000
49 Log Creek Rd, Miles City, MT 59301
49 Log Creek Rd, Miles City, MT 59301$199,000
74 Log Creek Rd, Miles City, MT 59301
74 Log Creek Rd, Miles City, MT 59301$135,000
75 Log Creek Rd, Miles City, MT 59301
75 Log Creek Rd, Miles City, MT 59301$122,000
63 Log Creek Rd, Miles City, MT 59301
63 Log Creek Rd, Miles City, MT 59301$94,900
00 Davis Rd, Miles City, MT 59301
00 Davis Rd, Miles City, MT 59301$159,000
64 Log Creek Rd, Miles City, MT 59301
64 Log Creek Rd, Miles City, MT 59301