$249,995 Last List Price
18922 Wellock Ln, Tomball, TX 77375
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,828 Sq Ft
- Built 2009
Last Sold Summary
- $137/SF
- 274 Days On Market
Current Estimated Value $204,309
Last Listing Agent Iliana Crespo JLA Realty
18922 Wellock Ln, Tomball, TX 77375