$350,000 Sold Oct 06, 2025
34178 Apache Pass, Dagsboro, DE 19939
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,620 Sq Ft
- Built 1991
Last Sold Summary
- $216/SF
- 367 Days On Market
Current Estimated Value $381,187
Last Listing Agent Rose Walker 1ST CHOICE PROPERTIES LLC
34178 Apache Pass, Dagsboro, DE 19939