Est $504,932
1313 SE Elown Ln, Dallas, OR 97338
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,797 Sq Ft
- Built 2023
Last Sold Summary
- 4% Above List Price
- $269/SF
- 13 Days On Market
- Last Sold Price $484,280
- Aug 03, 2023
Last Listing Agent Kristen Powers Lennar Sales Corp