$607,000 Sold Jul 28, 2025
7800 Brunswick Rd, Darien, IL 60561
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,675 Sq Ft
- Built 1986
Last Sold Summary
- 7% Above List Price
- $227/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $642,828
Last Listing Agent Casselyn Tertell Compass
7800 Brunswick Rd, Darien, IL 60561