$319,000
1275 N 6th St, David City, NE 68632
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,376 Sq Ft
- Built 1920
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $134/SF
- 17 Days On Market
Current Estimated Value $325,197
Last Listing Agent Shalynn Spitz EXP REALTY, INC.
1275 N 6th St, David City, NE 68632