Homes for Sale near Davis High School
-
-
$1,193,400
- Land
- 114.75 Acres
- $10,400 per Acre
005 Fairview Rd Unit 5, Davis, OK 73030
005 Fairview Rd Unit 5, Davis, OK 73030 -
$209,700
- Land
- 9.32 Acres
- $22,500 per Acre
003 Chickasaw Trail Unit 3, Davis, OK 73030
003 Chickasaw Trail Unit 3, Davis, OK 73030 -
$207,900
- Land
- 9.24 Acres
- $22,500 per Acre
004 Chickasaw Trail Unit 4, Davis, OK 73030
004 Chickasaw Trail Unit 4, Davis, OK 73030 -
$227,925
- Land
- 10.13 Acres
- $22,500 per Acre
002 Chickasaw Trail Unit 2, Davis, OK 73030
002 Chickasaw Trail Unit 2, Davis, OK 73030 -
$358,200
- Land
- 15.92 Acres
- $22,500 per Acre
001 Chickasaw Trail Unit 1, Davis, OK 73030
001 Chickasaw Trail Unit 1, Davis, OK 73030 -
$65,000
- Land
- 3.91 Acres
- $16,624 per Acre
0 Arbuckle Dr Unit 1207186, Hennepin, OK 73444
0 Arbuckle Dr Unit 1207186, Hennepin, OK 73444 -
$89,000
- 0.5 Baths
- 1 Sq Ft
2448 Arapaho Rd, Sulphur, OK 73086
2448 Arapaho Rd, Sulphur, OK 73086Klay Bearden Blankenship Real Estate
-
-
-
$267,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,638 Sq Ft
112 Lakewood Dr, Davis, OK 73030
112 Lakewood Dr, Davis, OK 73030Jamie Blankenship
-
$299,000
- 4 Beds
- 4.5 Baths
317 E Main St, Davis, OK 73030
317 E Main St, Davis, OK 73030Georgia Roberson Cedar Ridge Real Estate
-
$229,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,310 Sq Ft
3339 E Private 1725 Dr, Davis, OK 73030
3339 E Private 1725 Dr, Davis, OK 73030LIZ DILBECK Pebbles Real Estate
-
$420,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,175 Sq Ft
4714 Chickasaw Trail, Sulphur, OK 73086
4714 Chickasaw Trail, Sulphur, OK 73086TANYA DANIELS Pebbles Real Estate
-
$285,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,581 Sq Ft
5485 Primrose Ln, Davis, OK 73030
5485 Primrose Ln, Davis, OK 73030Amber Pickett Jarman Realty, Inc.
-
$295,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,664 Sq Ft
2332 Sioux Dr, Sulphur, OK 73086
2332 Sioux Dr, Sulphur, OK 73086LIZ DILBECK Pebbles Real Estate
-
$359,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,128 Sq Ft
4555 Mayes Dr, Sulphur, OK 73086
4555 Mayes Dr, Sulphur, OK 73086Sarah Freehill Pebbles Real Estate
-
$234,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,719 Sq Ft
701 Highway 110, Davis, OK 73030
701 Highway 110, Davis, OK 73030Jamie Blankenship
-
$260,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,530 Sq Ft
300 S 1st Ave, Dougherty, OK 73032
300 S 1st Ave, Dougherty, OK 73032Tom Love Keller Williams Realty Ardmore
-
$250,000
- Land
- 17,641 Sq Ft
- $617,284 per Acre
000 1st St, Davis, OK 73030
000 1st St, Davis, OK 73030 -
$130,000
- Land
- 9.8 Acres
- $13,265 per Acre
7331 Sunshine Rd, Davis, OK 73030
7331 Sunshine Rd, Davis, OK 73030 -
$187,500
- 2 Beds
- 2 Baths
- 800 Sq Ft
253 Bristow Way, Sulphur, OK 73086
253 Bristow Way, Sulphur, OK 73086TANYA DANIELS Pebbles Real Estate
-
$36,500
- Land
- 1.2 Acres
- $30,417 per Acre
115 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030
115 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030 -
$60,000
- Land
- 1.64 Acres
- $36,585 per Acre
800 W Main St, Davis, OK 73030
800 W Main St, Davis, OK 73030 -
$15,000
- Land
- 14,204 Sq Ft
- $45,998 per Acre
000 Lance Dr, Sulphur, OK 73086
000 Lance Dr, Sulphur, OK 73086 -
$40,000
- Land
- 5,248 Sq Ft
- $331,950 per Acre
231 Chelshea Dr, Sulphur, OK 73086
231 Chelshea Dr, Sulphur, OK 73086 -
$529,000
- Land
- 5.47 Acres
- $96,709 per Acre
2275 E Main St, Davis, OK 73030
2275 E Main St, Davis, OK 73030 -
$39,900
- Land
- 18,351 Sq Ft
- $94,707 per Acre
0 0092-00-005-043-0-038-00 Unit 1187208, Sulphur, OK 73086
0 0092-00-005-043-0-038-00 Unit 1187208, Sulphur, OK 73086 -
$25,000
- Land
- 1.34 Acres
- $18,629 per Acre
0 S 4th Ave, Dougherty, OK 73030
0 S 4th Ave, Dougherty, OK 73030 -
$1,100,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,520 Sq Ft
1103 Sooner Rock Rd, Davis, OK 73030
1103 Sooner Rock Rd, Davis, OK 73030Erin Case Top Tier RE Group
-
$325,000
- Land
- 24.61 Acres
- $13,206 per Acre
0 Sooner Rock Rd, Davis, OK 73030
0 Sooner Rock Rd, Davis, OK 73030 -
$41,500
- Land
- 2.07 Acres
- $20,048 per Acre
113 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030
113 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030 -
$60,000
- Land
- 26,136 Sq Ft
- $100,000 per Acre
0000 Hickory Hill Rd Unit 9,10 & 11, Sulphur, OK 73086
0000 Hickory Hill Rd Unit 9,10 & 11, Sulphur, OK 73086 -
$18,000
- Land
- 7,405 Sq Ft
- $105,882 per Acre
003 W Minnie Ave, Davis, OK 73030
003 W Minnie Ave, Davis, OK 73030 -
$238,000
- Land
- 16.96 Acres
- $14,033 per Acre
1452 Sooner Rock Rd, Davis, OK 73030
1452 Sooner Rock Rd, Davis, OK 73030 -
$19,900
- Land
- 1.1 Acres
- $18,174 per Acre
0 Main St, Dougherty, OK 73032
0 Main St, Dougherty, OK 73032 -
$23,000
- Land
- 14,113 Sq Ft
- $70,988 per Acre
001 W Minnie Ave, Davis, OK 73030
001 W Minnie Ave, Davis, OK 73030 -
$115,000
- Land
- 5 Acres
- $23,000 per Acre
0000 Chickasaw Trail, Davis, OK 73030
0000 Chickasaw Trail, Davis, OK 73030 -
$89,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,314 Sq Ft
201 E Chigley Ave, Davis, OK 73030
201 E Chigley Ave, Davis, OK 73030JESSICA SOUTH Initial Point Realty, LLC
-
$34,900
- Land
- 1.19 Acres
- $29,427 per Acre
2795 Us Highway 77, Davis, OK 73030
2795 Us Highway 77, Davis, OK 73030
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 3