$409,000
25 Hummingbird Way, Killingly, CT 06241
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,280 Sq Ft
- Built 2020
Last Sold Summary
- $320/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $421,528
Last Listing Agent Valerie MacNeil Kazantzis Real Estate, LLC
25 Hummingbird Way, Killingly, CT 06241