$93,000
113 Beatty St, de Soto, GA 31743
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,152 Sq Ft
- Built 2008
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $81/SF
- 90 Days On Market
Current Estimated Value $90,790
Last Listing Agent Cindy Pryor Century 21 Americus Realty Inc.
113 Beatty St, de Soto, GA 31743