$352,000 Sold Jul 18, 2025
523 Lazio Cir, de Bary, FL 32713
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,706 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- 10% Below List Price
- $206/SF
- 145 Days On Market
Current Estimated Value $357,937
Last Listing Agent Yennifer Acero LPT REALTY LLC
523 Lazio Cir, de Bary, FL 32713