$5,655,000
- Land
- 59.73 Acres
- $94,676 per Acre
XXX Highway 90, Defuniak Springs, FL 32433
XXX Highway 90, Defuniak Springs, FL 32433$5,655,000
XXX Highway 90, Defuniak Springs, FL 32433
XXX Highway 90, Defuniak Springs, FL 32433$649,000
75 Evergreen Pkwy, Defuniak Springs, FL 32435
Rick Basham Coastal Realty Partners
$94,000
Lot 31 Caswell Rd, Defuniak Springs, FL 32433
Lot 31 Caswell Rd, Defuniak Springs, FL 32433$975,000
835 US Highway 331 S, Defuniak Springs, FL 32435
835 US Highway 331 S, Defuniak Springs, FL 32435$20,000
0 Jean Rd Unit MFRGC512409, Defuniak Springs, FL 32433
0 Jean Rd Unit MFRGC512409, Defuniak Springs, FL 32433$979,900
Tract#6201 Doyle Morgan Rd, Defuniak Springs, FL 32433
Tract#6201 Doyle Morgan Rd, Defuniak Springs, FL 32433$582,000
9.7 AC Martin Rd Unit 9.7, Defuniak Springs, FL 32433
9.7 AC Martin Rd Unit 9.7, Defuniak Springs, FL 32433$39,900
Lot 5 Pleasant Way, Defuniak Springs, FL 32435
Lot 5 Pleasant Way, Defuniak Springs, FL 32435$244,720
Parcel B Adams Dr, Defuniak Springs, FL 32433
Parcel B Adams Dr, Defuniak Springs, FL 32433$120,000
E W lot Highway 90, Defuniak Springs, FL 32433
E W lot Highway 90, Defuniak Springs, FL 32433$2,299,000
5676 State Highway 2 W, Defuniak Springs, FL 32433
LaFlure & Vice Scenic Sotheby's International Realty
$320,000
7ac Martin Rd, Defuniak Springs, FL 32433
7ac Martin Rd, Defuniak Springs, FL 32433$23,500
0 S Pleasant Dr, Defuniak Springs, FL 32435
0 S Pleasant Dr, Defuniak Springs, FL 32435$299,000
xxx Tall Oaks Rd, Defuniak Springs, FL 32435
xxx Tall Oaks Rd, Defuniak Springs, FL 32435$250,000