$862,700
- Land
- 4.66 Acres
- $185,129 per Acre
Lot 4 W Prairie Dr, Sycamore, IL 60178
Lot 4 W Prairie Dr, Sycamore, IL 60178$862,700
Lot 4 W Prairie Dr, Sycamore, IL 60178
Lot 4 W Prairie Dr, Sycamore, IL 60178$425,000
21137 Fenstermaker Rd, Sycamore, IL 60178
Matthew Hoffman Hoffman Realty
$1,600,000
0000 Walnut St, Genoa, IL 60135
0000 Walnut St, Genoa, IL 60135$1,275,000
6128 E Sandwich Rd, Big Rock, IL 60511
6128 E Sandwich Rd, Big Rock, IL 60511$1,100,000
1854 W Forestview Dr, Sycamore, IL 60178
Ryan Cherney Circle One Realty
$3,853,200
7PARCELS N Peace Rd, Dekalb, IL 60115
7PARCELS N Peace Rd, Dekalb, IL 60115$13,700
0 Valley Well Unit HD26103758, Hinkley, CA 60520
0 Valley Well Unit HD26103758, Hinkley, CA 60520$329,000
27986 Esmond Rd, Esmond, IL 60129
Rita Mormando Coldwell Banker Realty
$3,219,955
Lot 49 Peace Rd, Sycamore, IL 60178
Lot 49 Peace Rd, Sycamore, IL 60178$1,575,000
Lt0 Glidden Rd, Kingston, IL 60145
Lt0 Glidden Rd, Kingston, IL 60145$1,500,000
14025 Il Route 72, Genoa, IL 60135
14025 Il Route 72, Genoa, IL 60135$385,900
221 Central Ave, Genoa, IL 60135
Joline Latimer Northern Illinois Realty LLC
$2,750,000
01 Greenwood Acres Dr, Dekalb, IL 60115
01 Greenwood Acres Dr, Dekalb, IL 60115$72,000
LOT 45 W Pine Cir, Genoa Township, IL 60135
LOT 45 W Pine Cir, Genoa Township, IL 60135$990,000
TBD Peace Rd, Sycamore, IL 60178
TBD Peace Rd, Sycamore, IL 60178Showing Results 41 - 55, Page 2 of 2