$480,000
- Land
- 3.74 Acres
- $128,342 per Acre
0 Lewis Dr, Del Rio, TX 78840
0 Lewis Dr, Del Rio, TX 78840$480,000
0 Lewis Dr, Del Rio, TX 78840
0 Lewis Dr, Del Rio, TX 78840$37,500
E Bowie and Dr Fermin Calderon, Del Rio, TX 78840
E Bowie and Dr Fermin Calderon, Del Rio, TX 78840$100,000
311 Chihuahua St, Del Rio, TX 78840
Natalie West Texas Heritage Real Estate
$70,000
Lot 2A Part C Windmill Rd, Del Rio, TX 78840
Lot 2A Part C Windmill Rd, Del Rio, TX 78840$256,170
215 Cantu St, Del Rio, TX 78840
215 Cantu St, Del Rio, TX 78840$148,494
209 Larson Dr, Del Rio, TX 78840
Javier Calderon eXp Realty, LLC-Legacy Realty Group
$380,000
1052 Steep Rd, Del Rio, TX 78840
1052 Steep Rd, Del Rio, TX 78840$37,000
305 W Dignowity St, Del Rio, TX 78840
Laura Rojas
$4,960,000
0 Texas Loop 79, Del Rio, TX 78840
0 Texas Loop 79, Del Rio, TX 78840$320,000
5904 Highway 90, Del Rio, TX 78840
5904 Highway 90, Del Rio, TX 78840$199,999
101 San Juan St, Del Rio, TX 78840
Sergio Diaz SEL Realty LLC
$76,000
11372 U S 90, Del Rio, TX 78840
Harvest Lemp eXp Realty, LLC-Legacy Realty Group
$109,000
454 La Paz Loop, Del Rio, TX 78840
454 La Paz Loop, Del Rio, TX 78840$155,000
233 West Dr, Del Rio, TX 78840
Alfonso Garcia Real Estate Solutions
$215,000
122 Mariposa Dr, Del Rio, TX 78840
M'Lynn Gearhart Rhonda Montgomery Real Estate, LLC
$90,000
0 Santa Maria Dr, Del Rio, TX 78840
0 Santa Maria Dr, Del Rio, TX 78840$205,000
31 Ginger Lee Loop, Del Rio, TX 78840
31 Ginger Lee Loop, Del Rio, TX 78840$335,000
113 Sitting Bull Ln, Del Rio, TX 78840