$60,000
- Land
- 15.02 Acres
- $3,995 per Acre
Lot 3F Rio Diablo Pkwy, Del Rio, TX 78840
Lot 3F Rio Diablo Pkwy, Del Rio, TX 78840$60,000
Lot 3F Rio Diablo Pkwy, Del Rio, TX 78840
Lot 3F Rio Diablo Pkwy, Del Rio, TX 78840$6,471,027
000 Veterans Blvd, Del Rio, TX 78840
000 Veterans Blvd, Del Rio, TX 78840$159,000
0 Saddletree Trail, Del Rio, TX 78840
0 Saddletree Trail, Del Rio, TX 78840$75,825
47 Bobby Lee Loop, Del Rio, TX 78840
47 Bobby Lee Loop, Del Rio, TX 78840$3,750,000
TBD Rr 1865, Del Rio, TX 78840
TBD Rr 1865, Del Rio, TX 78840$749,000
6281 U S 90, Del Rio, TX 78840
Blanca Ozuna B Ozuna Real Estate
$282,500
1700 Las Vacas St, Del Rio, TX 78840
Melissa Perez Texas Heritage Real Estate
$199,000
Tract 43 Loma Alta Ranch W Unit ROCK RIDGE RD, Del Rio, TX 78840
Tract 43 Loma Alta Ranch W Unit ROCK RIDGE RD, Del Rio, TX 78840$2,880,000
State Loop 79 Texas Loop 79, Del Rio, TX 78840
State Loop 79 Texas Loop 79, Del Rio, TX 78840$639,000
545 Kenwood Ave, Del Rio, TX 78840
Laura Rojas
$875,000
0 Farm To Market 2523, Del Rio, TX 78832
0 Farm To Market 2523, Del Rio, TX 78832$165,000
34 Ginger Lee Loop, Del Rio, TX 78840
34 Ginger Lee Loop, Del Rio, TX 78840$99,000
133 Brite Rd, Del Rio, TX 78840
133 Brite Rd, Del Rio, TX 78840$1,795,000
2157 Blue Sage East Rd, Del Rio, TX 78840
2157 Blue Sage East Rd, Del Rio, TX 78840$32,000
Lot 34 Silver Spur Dr, Del Rio, TX 78840
Lot 34 Silver Spur Dr, Del Rio, TX 78840$180,000
17 Ginger Lee Loop, Del Rio, TX 78840
17 Ginger Lee Loop, Del Rio, TX 78840$57,000
2405 San Pedro Dr, Del Rio, TX 78840