Est $114,754
408 E 6th St, Delavan, IL 61734
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,008 Sq Ft
- Built 1956
Last Sold Summary
- 53% Above List Price
- $74/SF
- 50 Days On Market
- Last Sold Price $75,000
- Oct 31, 2012
Last Listing Agent Julie Vaughn Jim Maloof Realty, Inc.