$89,000
- Land
- 2.54 Acres
- $35,039 per Acre
1877 Turtle Hill Rd, Deltona, FL 32725
1877 Turtle Hill Rd, Deltona, FL 32725$89,000
1877 Turtle Hill Rd, Deltona, FL 32725
1877 Turtle Hill Rd, Deltona, FL 32725$50,000
0 Catalina Blvd, Deltona, FL 32738
0 Catalina Blvd, Deltona, FL 32738$425,000
980 Bluebird Terrace, Deltona, FL 32725
Terrie White GREENE REALTY OF FLORIDA LLC
$365,000
1932 Monterey Dr, Deltona, FL 32738
Karen Pfannerstill RE/MAX TOWN & COUNTRY REALTY
$270,000
501 Antoinette St, Deltona, FL 32725
Maritza Luciano CHARLES RUTENBERG REALTY ORLANDO
$299,900
1020 Cobblestone Ave, Deltona, FL 32725
Laura Acevedo CHARLES RUTENBERG REALTY ORLANDO
$99,900
1246 Kearney Ct, Deltona, FL 32725
1246 Kearney Ct, Deltona, FL 32725$259,000
1694 Nantucket St, Deltona, FL 32725
Claire Swartzlander RE/MAX SIGNATURE
$369,000
1991 Tilburg Ave, Deltona, FL 32725
Zachary Huffman REALTY VESTORS INC
$414,000
2009 Apricot Dr, Deltona, FL 32725
Jose Cobielles REALTY HUB
$289,900
1199 Galgano Ave, Deltona, FL 32725
Andy Neal THE AGENCY FL
$198,500
180 Magnolia Woods Ct Unit 9C, Deltona, FL 32725
Zachary Huffman REALTY VESTORS INC
$230,000
1566 Providence Blvd, Deltona, FL 32725
Yanou Rosado KELLER WILLIAMS CLASSIC
$299,990
1434 Deltona Blvd, Deltona, FL 32725
Chris Creegan CREEGAN GROUP
$375,000
1412 Digarmo Terrace, Deltona, FL 32725
Jennifer Wemert WEMERT GROUP REALTY LLC
$29,000
1792 Paco Ct, Deltona, FL 32725
1792 Paco Ct, Deltona, FL 32725$65,000
691 E Goodrich Dr, Deltona, FL 32725
691 E Goodrich Dr, Deltona, FL 32725$369,000