$375,000
- Land
- 50.01 Acres
- $7,499 per Acre
2370 Old Train Rd, Deltona, FL 32738
2370 Old Train Rd, Deltona, FL 32738$375,000
2370 Old Train Rd, Deltona, FL 32738
2370 Old Train Rd, Deltona, FL 32738$20,000
1342 Dandelion Dr, Deltona, FL 32725
1342 Dandelion Dr, Deltona, FL 32725$225,000
1571 Urbana Ave, Deltona, FL 32725
Brad Barnett COMPASS FLORIDA LLC
$289,900
3075 Fifer Dr, Deltona, FL 32738
Raymond Lopez KELLER WILLIAMS ADVANTAGE 2 REALTY
$275,000
568 E Normandy Blvd, Deltona, FL 32725
Giselle Ramirez REDFIN CORPORATION
$268,500
1144 Gerona Ave, Deltona, FL 32725
Sarah Amarasinghe JASON MITCHELL REAL ESTATE FLO
$325,000
2039 Jefferson Ave, Deltona, FL 32738
Jenna Loyd MARKET CONNECT REALTY LLC
$342,900
789 N Midland Dr, Deltona, FL 32725
Tanya Donohoe LOKATION
$1,200,000
1525 Prairie Rd, Deltona, FL 32725
1525 Prairie Rd, Deltona, FL 32725$349,990
1708 W Chapel Dr, Deltona, FL 32725
$389,999
1979 E Chapel Dr, Deltona, FL 32738
Adan Ordonez ADAN INVESTMENTS REAL ESTATE GROUP, PLLC
$349,900
3204 Saint James Ave, Deltona, FL 32738
Joshua Lopez EXP REALTY LLC
$350,000
1767 N Merrick Dr, Deltona, FL 32738
Lianny Rubayo Suarez PREMIER SOTHEBYS INT'L REALTY
$350,000
2841 Duncan St, Deltona, FL 32738
Jimletta Vareene-Thomas LAWYERS REAL ESTATE
$325,000
2800 Foxdale Dr, Deltona, FL 32738
Tonia Cascio LPT REALTY, LLC
$353,990
1081 Portland St, Deltona, FL 32725
$399,000
2032 Dumas Dr, Deltona, FL 32738
Ken Dalton COLDWELL BANKER REALTY
$388,990
2381 Courtland Blvd, Deltona, FL 32738
Kevin Rickard RICKARD AND ASSOCIATES REAL ES