Homes for Sale near Demopolis High School
-
-
-
$1,775,000
- Land
- 142 Acres
- $12,500 per Acre
0 U S 80 Unit 20102631, Demopolis, AL 36732
0 U S 80 Unit 20102631, Demopolis, AL 36732 -
$85,000
$12K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,467 Sq Ft
500 S Main Ave Unit S, Demopolis, AL 36732
500 S Main Ave Unit S, Demopolis, AL 36732Derrick Seay DSEAYCOM
-
$85,000
$20K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,791 Sq Ft
205 S Ash Ave, Demopolis, AL 36732
205 S Ash Ave, Demopolis, AL 36732Bart Stanley Home Team Realty
-
$35,000
$7K PRICE DROP- Land
- 17,424 Sq Ft
- $87,500 per Acre
00 Forest Brook, Demopolis, AL 36732
00 Forest Brook, Demopolis, AL 36732 -
$100,000
$20K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,846 Sq Ft
306 N Ash Ave, Demopolis, AL 36732
306 N Ash Ave, Demopolis, AL 36732Haleigh Wright Bill Mackey And Associates Inc
-
$30,000
- Land
- 14,810 Sq Ft
- $88,235 per Acre
0000 Creekside Ln, Demopolis, AL 36732
0000 Creekside Ln, Demopolis, AL 36732 -
$32,300
$26K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,048 Sq Ft
800 Arcola Rd, Demopolis, AL 36732
800 Arcola Rd, Demopolis, AL 36732Dana Rowell Real Home Services and Solutions
-
$1,775,000
- Land
- 142 Acres
- $12,500 per Acre
0 Highway 80, Gallion, AL 36732
0 Highway 80, Gallion, AL 36732